Description
| Category: | Utility Trailer |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | TrailBlazer |
| Model: | SUTA |
| Stock # | 582032 |
| Size | 7′ x 28′ |
| Color | Black |
| G.V.W.R. | 9995lbs |
| Axle Capacity: | 5200lbs (X2) |
| Dry Weight: | 3050lbs |
| Payload Capacity: | 6945lbs |
| Coupler | 2 5/16″ |
| Brakes | Electric |
| Tires & Wheels | 225|75|R15 |


























