Description
| Category: | Cargo Trailer |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | Cargo Express |
| Model: | EX DLX |
| Stock # | 123639 |
| Size | 6′ x 10′ |
| Color | White |
| G.V.W.R. | 2990lbs |
| Axle Capacity: | 3500lbs |
| Dry Weight: | 1390lbs |
| Payload Capacity: | 1600lbs |
| Coupler | 2″ |
| Brakes | N/A |
| Tires & Wheels | 205|75|R15 |




























